menu

Ještě nemáte ?

Chci získat Eduedu

Stovky dokumentů

Velká kolekce českých filmů a historických týdeníků

EduEdu je určeno pouze českým učitelům, nikdo jiný nemůže získat přístup. Nabízíme vám stovky a stovky hodin špičkových dokumentů BBC, ARTE, ZDF a dalších. Přednášky NASA, ROYAL INSTITUTE LONDON, MIT U.S.A. a AEI U.S.A.. V neposlední řadě stovky českých kultovních filmů. A to není zdaleka vše, obsah bude rychle přibývat. Všechny dokumenty jsou HD a všechny mají české titulky! EduEdu je ideální nástroj pro vás osobní rozvoj!

Na jednom místě

Vše na jednom místě legálně

a přehledně. Přehrávejte kdekoliv, kdykoliv a na čemkoliv!

Nabízíme on-line portál, kde najdete všechno to, co milujete, na jednom místě s možností vyhledávat. V perfektní kvalitě a legálně. Konečně tak máte alternativu, která v českém školství chyběla. Pořady můžete sledovat kdykoliv jak v chytré televizi, tak i v počítači nebo na vašem telefonu. Ve škole, doma i na dovolené. Záleží jen na vás!

Kolik to stojí?

Kolik to vlastně stojí

a jak EduEdu získat?

EduEdu zaplatí vaše škola. Je to nejmodernější zaměstnanecký benefit, jaký můžete získat. Učitelé samotní si účet zaplatit nemohou. Licence platí jeden rok. Cena je rozdělena dle druhu škol takto: základní škola s pouze prvním stupněm 1 990,- za jeden rok, základní škola s prvním i druhým stupněm 3 990,- za jeden rok a střední školy 5 990,- za jeden rok. Po uhrazení tohoto poplatku mají všichni učitelé vaší školy neomezený a nijak nelimitovaný přístup do EduEdu.

Jak to funguje?

Základní škola

1. stupeň

1 990,-
za rok

Základní škola

1. a 2. stupeň

3 990,-
za rok

Střední škola

 

5 990,-
za rok

Jak to funguje?

Jednoduše. Přihlaste se, pokud již máte EduEdu. Ještě nemáte EduEdu? Klikněte níže na tlačítko „Chci získat EduEdu“. Budete vyzváni k tomu, abyste vaši školu zaregistrovali a zajistili uhrazení poplatku vedením školy. Poté dostanete školní klíč pro všechny zaměstnance a rozešlete ho svým kolegům. EduEdu můžete pro vaši školu zajistit vy, nebo se obraťte na některého z vašich kolegů, který má tyto produkty na starosti. Stojí to za to. Stále nevěříte? Rolujte dolů a klikněte na „prohlédněte si EduEdu a podívejte se na trailery“. Některé přednášky jsou volně přístupné jako ochutnávka. Řada dokumentů a filmů má volně přístupné trailery. Tak vyzkoušejte EduEdu a pak ho získejte napořád.

Zakoupit Edu edu

Zakoupit Eduedu nyní
a ponořte se do světa dokumentů

Nebo
prohlédněte si EduEdu a podívejte se na trailery

předchozí
následující